Nowość INQ – Przenośny, bezprzewodowy naświetlacz LED ALEX z funkcją Powerbank! 

NOWOŚĆ INQ – PRZENOŚNY, BEZPRZEWODOWY NAŚWIETLACZ LED ALEX Z FUNKCJĄ POWERBANK!

Naświetlacz LED Alex to lekkie, niewielkich rozmiarów przenośne urządzenie o wszechstronnym zastosowaniu.

 

Produkt może posłużyć jako oświetlenie miejsca pracy w warsztacie czy na budowie. Świetnie sprawdzi się również w ogrodzie, garażu czy na campingu.

 

Naświetlacz wyposażony w pojemny akumulator o pojemności 4400mAh, który zapewnia od 2,5h do 3h godzin pracy non stop. Trzy tryby świecenia pozwalają dopasować pracę urządzenia do własnych potrzeb.

 

Stopień szczelności IP65 umożliwia korzystanie z urządzenia zarówno podczas deszczu, jak i w pomieszczeniach o wysokim stopniu zapylenia. Produkt jest zarówno wodoszczelny, jak i pyłoszczelny.

 

Poręczny, obrotowy uchwyt (180°) pozwala przenieść produkt w wyznaczone miejsce i ustawić pod dowolnym kątem. Gwintowany otwór daje możliwość montażu urządzenia na statywie. Funkcję montażu pełnią również dwa zamocowane na urządzeniu magnesy.

 

Naświetlacz wyposażony w dwa gniazda USB, jedno służące do ładowania urządzenia, drugie pełniące funkcję Powerbanku. Produkt możemy bez problemu naładować w domu lub samochodzie.  Ponadto za jego pomocą możemy ładować również inne urządzenia.

 

Naświetlacz Alex to idealne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie brakuje standardowego oświetlenia, czy źródła zasilania.

Lista produktów

Kategorie

Szukaj

Menu