Jakość i technologia

Jako producent wykorzystujemy najnowsze rozwiązania technologiczne w naszych produktach. Wszystkie produkty zgodne są z normami i dyrektywami Unii Europejskiej i spełniają najwyższe standardy.

Technologia LED stale się rozwija. Już teraz dostępne są źródła światła LED o wydajności świetlnej 180lm/W przy bardzo wysokich parametrach jakości światła. Nasze oświetlenie ma korzystny wpływ na środowisko, wyróżnia się wysoką skutecznością świetlną, bardzo dobrym odwzorowaniem barw, a także optymalnym współczynnikiem mocy.

Pracujemy na sprawdzonych, trwałych materiałach. Kontrolujemy jakość oferowanych przez nas produktów na każdym etapie produkcji. Oferujemy produkty nowsze, bardziej ekologiczne i co najważniejsze tańsze w eksploatacji.

Ponadto marka INQ oferuje produkty nie tylko konsumenckie, ale również do użytku profesjonalnego - oznaczone znakiem "PROFI". Produkty konsumenckie wykorzystywane w gospodarstwach domowych objęte są 12-miesięczną gwarancją jakości Producenta. Na produkty z serii PROFI Producent udziela gwarancji jakości zgodnie z informacją umieszczoną na opakowaniu produktu.


Szukaj

Menu