zewnetrzne na strony producentow-01_1.jp

O marce

Fumagalli to producent „o czysto Włoskim pochodzeniu”. Wszystkie produkty są wytwarzane wyłącznie w fabryce w Varese, co pozwala zachować pełną kontrolę nad jakością i działaniem produktów.

Dzięki wyjątkowej technologii są odporne na promieniowanie UV, wstrząsoodporne, a także posiadają wysoką ochronę przed pyłem i wodą, dzięki czemu nie wymagają konserwacji.

Na wszystkie produkty Fumagalli udzielamy 5 letniej gwarancji.


Gwarancja nie dotyczy źródeł światła w komplecie.

INQ Trade Sp. z o.o. jest generalnym dystrybutorem marki Fumagalli w Polsce, Czechach i Słowacji

1973

Dzięki inicjatywie pana Giancarlo Fumagalliego w 1973 r. w Varese (północne Włochy) powstało przedsiębiorstwo „La Bottega dei Maestri Forgiatori”, specjalizująca się w artystycznym rękodziele wykonywania lamp wewnętrznych z kutego żelaza. Po pięciu latach działalności firma zaczęła zatrudniać nowych pracowników i otwierać się na zagraniczne rynki.

1984

Intuicja pana Fumagalliego doprowadziła do rozwoju firmy i stworzenia innowacyjnego systemu oświetlenia zewnętrznego składającego się z ocynkowanej tuby stalowej, pokrytej materiałem żywicznym. Po kilku produkt zaczął być doceniany na całym świecie.

1999

Rodzina Fumagalli decyduje się na przekształcenie przedsiębiorstwa w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością i kontynuowanie produkcji zewnętrznych opraw oświetleniowych z „materiałów kompozytowych”. Asortyment produktów rozwinął się dzięki opracowaniu wielu nowych modeli i pomnożeniu zdolności. Fumagalli stała się wiodącym podmiotem w zakresie oświetlenia zewnętrznego z zastosowaniem materiałów żywicznych. Wewnętrzny dział konstrukcji form pozwala na pełną kontrolę nad jakością produktów, nawet na poziomie najmniejszych szczegółów, a także regularną konserwację licznych wytworzonych form.

Aby zagwarantować rzetelność procesów produkcyjnych i wprowadzania do obrotu, Fumagalli Srl wdrożyła i utrzymuje system zarządzania spełniający wymogi normy ISO 9001:2008 atestowany przez The International Certification Network IQNET, który jest największą na świecie instytucją certyfikującą, a także przez Swiss Association for Quality and Management Systems SQS.

Wszystkie produkty Fumagalli są wytwarzane zgodnie z najnowszymi normami branżowymi oraz rozporządzeniami, a także są znakowane symbolem CE, aby zagwarantować naszym klientom na całym świecie najwyższy poziom jakości w zakresie ekologii i bezpieczeństwa użytkownika.

Produkty Fumagalli uzyskały również znak certyfikujący C-UL-US dzięki spełnieniu wymogów amerykańskiego standardu dla opraw UL1598 oraz kanadyjskiego standardu dla opraw CSA C22.2 No. 250.0. Spółka Fumagalli została oficjalnie zarejestrowana jako klasyfikowany producent UL. Następujące próby przeprowadzone na produktach Fumagalli zakończyły się sukcesem: próba ciągłości uziemienia, próba w temperaturze normalnej, próba wytrzymałości dielektrycznej, próba pod deszczem, próba pod zraszaczem.


Szukaj

Menu