Przenośny naświetlacz LED ALEX 10W 700lm 865 IP65 USB

Cena netto: 105,00zł

Cena brutto: 129,15zł

zobacz więcej

Nowość
 
Opis produktu

Naświetlacz Alex – lekki, niewielkich rozmiarów przenośny naświetlacz o wszechstronnym zastosowaniu. Niezastąpiony w warsztacie czy na budowie, a także w ogrodzie, garażu czy warsztacie samochodowym.

Naświetlacz wyposażony w pojemny akumulator 4400mAh, który zapewnia od 2,5h do 3h godzin pracy non stop. Trzy tryby pracy pozwalają dopasować pracę urządzenia do swoich potrzeb.

Stopień szczelności IP65 pozwala na korzystanie z urządzenia zarówno podczas deszczu, jak i w pomieszczeniach o wysokim stopniu zapylenia. Produkt jest zarówno wodoszczelny jak i odporny na wysokie stężenie pyłu.

Poręczny, obrotowy uchwyt (180°) pozwala przenieść produkt w wyznaczone miejsce i ustawić pod dowolnym kątem. Gwintowany otwór daje możliwość montażu urządzenia na statywie. Funkcję montażu pełnią również dwa zamocowane na urządzeniu magnesy.

Naświetlacz wyposażony w dwa gniazda USB, jedno mniejsze służące do ładowania urządzenia, drugie większe, pełniące rolę Powerbanku. Produkt możemy bez problemu naładować w domu lub samochodzie. Ponadto za jego pomocą możemy ładować również inne urządzenia.

Naświetlacz Alex to idealne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie brakuje standardowego oświetlenia, czy źródła zasilania.

Podobne produkty z kategorii

Szukaj

Menu